Prezentacja Galeria i filmy Technologie Cennik

Suzuki Swift Sport

Lżejszy i szybszy

Suzuki Swift Sport charakteryzuje się niższą i szerszą sylwetką, bardziej agresywną stylistyką i lepszym stosunkiem momentu obrotowego do masy. W porównaniu z poprzednim modelem obniżono masę własną aż o 80 kg. Obecnie to zaledwie 975 kg, napędzane przez silnik oferujący 140 KM maksymalnej mocy i 230 Nm momentu obrotowego. Nowy Swift Sport prowadzi się bardziej bezpośrednio dostarczając jeszcze więcej frajdy z jazdy.

Swift Sport
Swift Sport
Swift Sport - 2

Dane techniczne

Turbodoładowany, silnik benzynowy 1.4 BOOSTERJET zapewnia 140 KM maksymalnej mocy. Nowa turbosprężarka pomaga w uzyskaniu 230 Nm momentu obrotowego już od 2500 obr./min. System bezpośredniego wtrysku korzysta z siedmiootworowych dysz wtryskiwaczy, które podają paliwo pod zwiększonym ciśnieniem oraz jego wysoką atomizację. Dzięki temu wydajność jednostki napędowej wzrasta, a spaliny są lepiej oczyszczone. Układ turbodoładowania w standardowych warunkach ma domyślnie zamknięty zawór regulacji ciśnienia, zapewniając błyskawiczną reakcję na działania kierowcy podczas normalnej jazdy. Otwiera się natomiast podczas powolnej jazdy, aby zminimalizować zużycie paliwa. Silnik połączono z 6-biegową, mechaniczną skrzynią biegów.

Pełne dane techniczne

Swift Sport już od 80 900 zł

Cennik

SWIFT SPORT HYBRID 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 2WD Cena detaliczna
1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 2WD 6MT Sport 88900 zł
Pakiet ubezpieczeń Suzuki Insurance
Pakiet ubezpieczeń Suzuki Insurance
Dowiedz się więcej
Suzuki Service Care 3+2
Teraz 5 lat ochrony serwisowej
Dowiedz się więcej

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen przedstawionych modeli. Dlatego też prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji na temat prezentowanych w cenniku samochodów.